Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

widoczność w wyszukiwarkach np. Gooogle

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom jezyka HTML i Flash oraz tworzeniu stron WWW.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

widoczność w wyszukiwarkach np. Gooogle

Postprzez Antdom » 3 czerwca 2004, o 17:51

Witam.
Nie wiem czy to dobre forum ale ośmielę się spróbować.

Co trzeba zrobić żeby być widoczny w wyszukiwarkach np. Google.
Wpisuję w moją stronę słowa kluczowe i wszystko podobne a i tak jak szukam w wyszukiwarkach to mnie nie ma a nie mówię o tym, że chciałbym być gdzieś na początku. To rzeba gdzieś płacić czy co?

Proszę o pomoc. :roll:
Antdom
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 41
Dołączył(a): 25 marca 2004, o 15:47

Postprzez LEMUR » 3 czerwca 2004, o 18:47

Czy forum odpowiednie?


Co zrobic?
1. http://www.google.pl/addurl.html
wpisz adres strony

i czekaj. Jezeli nie stosujesz metod ktore roboty indeksujace ignoruja np. slowa kluczowe w kolorze tla strony, wielokrotne powtorzenia itp to strona nie zostanie zignorowana.

Jezeli slowa kluczowe zgadzaja sie z trescia strony itp to z czasem strona zostanie 'zauwazona'

Na wysokosc w wynikach wplywa wiele czynnikow: np. wyzej bedzie wyswietlana strona jezeli jej adres jest cos.pl niz jakisserwer.pl/~mojekonto/cos/

Na wysokosc wplywa tez tzw link popularity, czyli na im wiekszej ilosci stron znajduje sie odnosnik do twojej strony tym twoja strona wyzej.

Dochodzi do tego jeszcze to czy pozwalasz na indeksowanie czy nie w kodzie strony lub poprzez plik robots.txt
Wiecej znajdziesz na stronie http://www.robotstxt.org/wc/robots.html

i poprzez mase innych czynnikow wpywajacych na wysokosc w wynikach...


Jezeli chodzi o pojawiania sie w pierwszej 10-tce, 20-tce. To jest to juz wyzsza szkola.
Mi doprowadzenie optometria.info.pl do pierwszego miejsca w wyszukiwaniu google.com i wiekszosci w pierwszej piatce zajelo troszke czasu. Nic od razu!

No moze poza linkiem sponsorowanym - za to juz trzeba zaplacic, wtedy jestes wyrozniony i na pierwszej stronie. Co i jak. Przy kazdych wynikach pojawia sie jakas sponsorowana strona a tam rowniez adnotacja jak skorzystac.
LEMUR
GURU!
GURU!
 
Posty: 1109
Dołączył(a): 7 listopada 2002, o 21:13


Powrót do HTML i tworzenie stron WWW

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron