Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

potrzebny samochód

Forum dyskusyjne, na którym można dyskutować na wszelkie tematy, których nie dotyczą pozostałe fora. Do testów proszę używać forum testowego. Proszę już nie zgłaszać stron do oceny. Za dużo było spamu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

potrzebny samochód

Postprzez Artur » 7 czerwca 2004, o 14:04

Witam
Potrzebny mi mały obrazek samochodu najlepiej dostawczego na zrobienie gifa lub "animacji" w JavaScripcie, albo odrazu cały gif :wink: - jak jedzie

Taka "belka" ok: 80X760 piksli - jak w grafikach jakie były dołączone do Pająka 2000
Wydawało mi się, że widziałem coś takiego na stronie jednego z uzytkownikow tego forum - dawno temu - to była cała strona z takimi rzeczami :gify, belki , podkłady. Może ktoś z was ją pamięta- adres

Jakoś przez google niemoge nic znaleźć .

Pozdrawiam
Artur GG: 1578916
Artur
Jestem tu już dłuższą chwilę
Jestem tu już dłuższą chwilę
 
Posty: 102
Dołączył(a): 1 października 2002, o 21:29

Powrót do Offtopic czyli tematy niezwiązane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron