Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Potrzebuję wyjaśnienia

Forum dyskusyjne, na którym można dyskutować na wszelkie tematy, których nie dotyczą pozostałe fora. Do testów proszę używać forum testowego. Proszę już nie zgłaszać stron do oceny. Za dużo było spamu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Potrzebuję wyjaśnienia

Postprzez DEXTER:) » 1 czerwca 2005, o 16:11

Nie chce się skarżyć ani żalić, nic w tym stylu. Mam tylko mętlik w głowie i musicie mi wytłumaczyć następującą rzecz.

Patrzcie np.: "Narzędzie dla programistów JavaScript".

Dlaczego jak ktoś się pyta jak wstawić zdjęcie do dokumentu itp. itd. to się mu odpisuje, a jak ja pytam o funkcje Pajączka to się mnie odsyła do dokumentacji + " :? " + zablokowanie tematu :?: Ja się chciałem jeszcze spytać np. jak za pomocą narzędzia: "Obejmij tekstem lub zdejmij objęcie" wstawić/usunąć tabulator :idea:

Ja staram się pytać o sprawy, na które nie mogę znaleźć odpowiedzi w OGRAMNEJ dokumentacji Pajączka. W jaki sposób miałem znaleźć w dokumentacji odpowiedź na moje pytanie we wskazanym temacie :?:
DEXTER:)
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 14 lipca 2004, o 11:27

Powrót do Offtopic czyli tematy niezwiązane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron