Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

problem z cookies

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom związanym z tworzeniem serwisów z wykorzystaniem zaawansowanych technologii takich jak PHP, Perl, mySQL, ASP, CGI, XML, itp.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

problem z cookies

Postprzez pepus88 » 14 października 2005, o 17:24

Mam strone z skryptem do wyswietlania gry flash - gra.php, a pod nią diva z danymi gry, oraz linkami do głosowania. I jesli ktos kliknie link to otwierany jest tez skrypt gra.php ale uruchamia się procedura sprawdzania czy dana osoba juz głosowała na tą grę, sprawdzając cookie, jesli nie to tworzone jest cookie o nazwie grygostek, a jesli tak to sprawdzanae czy nie ma w tym cookie juz nazwy gry na którją jest próba głosowania. I wszystko działało mi ładnie na kompie, ale po wrzuceniu na serwer owszem jesli juz ktos głosował na grę , pojawia się odpowiedni tekst, ale co dwa kliknięcia wykonuje się czesc skryptu która dodaje nadal głos do bazy. Mój kod jest długi, duzo funkcji if, ale mam nadzieje ze połapiecie się w nim o co chodzi.

to plik gra.php:

mod: zgodnie z tym co napisano w FAQ - dlugie kody prosze pakowac i umiescic do sciagniecia lub np. zapisac jako .html, .txt i podac link
pepus88
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 października 2005, o 17:15

problem z cookies

Postprzez pepus88 » 14 października 2005, o 20:59

plik gra.php znajduje się pod adresem forex-with-shrek.com/cookie.txt
pepus88
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 października 2005, o 17:15


Powrót do PHP, Perl, SQL, CGI, XML...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron