Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Problem z wyświetlaniem PHP

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Problem z wyświetlaniem PHP

Postprzez vertex » 22 sierpnia 2009, o 13:57

Witam.
Szukałem na forum podobnego tematu i go nie znalazłem (jeśli takowy istnieje prosiłbym o link do niego).

Mój problem wygląda następująco: Otóż pisząc kod PHP i zapisaniu go w przeglądarce wyświetla się cały kod PHP a nie jego funkcje albo w ogóle się nie wyświetla, a po pokazaniu źródła w FF wyświetla cały kod PHP. Co dziwniejsze te same skrypty wklejone do notatnika i zapisane do innego folderu działają. Może mi ktoś pomóc?


P.S: Program mam od jakiś dwóch godzin, ponieważ mam zamiar go zakupić, ale najpierw chciałbym go przetestować. Słyszałem bardzo dużo pozytywnych opinii.
vertex
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 sierpnia 2009, o 13:48

Problem z wyświetlaniem PHP

Postprzez januzi » 22 sierpnia 2009, o 16:29

Proponuję edytować i tworzyć pliki w katalogu, który jest widziany przez serwer www
januzi
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1431
Dołączył(a): 18 października 2002, o 13:53

Postprzez vertex » 22 sierpnia 2009, o 17:27

W tym problem że skrypty na serwerze są widziane a na localhost już nie, chce zaznaczyć że skrypt pisany w notatniku normalnie jest przetwarzany a pisany w pajączku już nie, a jest pisany dokładnie tak samo
vertex
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 sierpnia 2009, o 13:48

Postprzez platekr » 22 sierpnia 2009, o 21:18

platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland

Postprzez vertex » 22 sierpnia 2009, o 22:55

vertex
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 sierpnia 2009, o 13:48


Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron