Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Skrypt menu i ramki

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom związanym z językami JavaScript, VBScript i podobnym

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Skrypt menu i ramki

Postprzez bdkacz » 31 maja 2004, o 07:44

Postanowiłem skorzystac z tego skryptu [url]http://webdiary.vel.pl/modules.php?op=modload&name=java&file=menu1 [/url/] ale mam strone z ramkami - w jednej po lewej to menu a w pozostalej czesc zawartosc tylko chcialbym zeby to wygladalo tak(omawiam na przykladzie z linku) po kliknieciu np w news, rozwija mi sie menu w prawej ramce zmienia sie zawartosc i teraz chcialbym zeby klikniecie np CNN przenosilo mnie na konkretny fragment strony wywolanej kliknieciem w News a nie na inna strone..nie wiem czy to dobrze wytlumaczylem..poprostu zeby strona sie przewijala do miejsca gdzie sie zaczyna dany tekst- jak to zrobic ? jestem zielony w skryptach...
bdkacz
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 maja 2004, o 19:16

Powrót do Języki JavaScript i VBScript

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron