Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Strona wystlana centralnie na srodku w przegladarce

Jeśli jesteś bardzo początkujący i nie wiesz prawie nic na temat tworzenia stron czy też innej tematyki, a chciałbyś zadać pytanie, prosimy, zrób to na tym forum.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Postprzez mike25 » 19 marca 2006, o 20:00

hej marus czemu cwaniaczysz?nie pamietasz juz chyba jak sam sie uczyles robic w html-u.Jak nie umiesz pomoc tylko chcesz sie wymadrzac to odpusc sobie szkoda mi czasu na to!
Pozdrowienia

Mod: Halo! Do zmian uzywamy przycisku ZMIEN


Czy wiecie jak wyglada np. portsal onet pl?
po dwoch stronach sa dwa duze marginesy a zawartosc calej strony jest na srodku .chodzi mi o to czego uzyc w kostrukcji(jakiego skryptu)aby moja strona tak wygladala.Pomocy ludzie!podzielcie sie tym co wiecie
mike25
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 9
Dołączył(a): 10 marca 2006, o 20:48

Postprzez marus6 » 19 marca 2006, o 23:27

Przepraszam jeśli kogoś uraziłem !!! Nie chodziło mi o cwaniaczenie się tylko o to żeby uczulic cię na to abyś zwracał uwagę na każdy znacznik jakiego uzywasz. W tym układzie jaki podałeś nie wycentruje nawet znacznikiem center. Musisz stworzyc układ w layoutach i dopierow wtedy. Odrzuć ramki bo to dziadostwo. Wejdź na http://www.kurshtml.boo.pl poczytaj o CSS i html. Ten kurs jest bardzo dobry.

Pozdrawiam :)
marus6
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 204
Dołączył(a): 27 stycznia 2005, o 23:24

Postprzez Reinmar » 21 marca 2006, o 15:11

Reinmar
Jestem tu już dłuższą chwilę
Jestem tu już dłuższą chwilę
 
Posty: 157
Dołączył(a): 6 września 2005, o 18:17

Poprzednia strona

Powrót do Dla bardzo początkujących

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron