Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Tajemnicza Anomalia

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom jezyka HTML i Flash oraz tworzeniu stron WWW.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Tajemnicza Anomalia

Postprzez mullen » 13 stycznia 2005, o 13:38

Witam, moja strona to BoMisieNudzi
Kto z was używa Microsoft Internet Explorer proszę niech wejdzie i spróbuje rozkminić DLACZEGO POD TABLETEM MENU POJAWIA SIĘ TAKI CIEMNY PASEK (jest to nie wiedzieć czemu wystający z pod przycisków kawałek podkładu) :shock:

Tabelka ta ma wysokość 36px i gify przycisków również tyle mają. :roll:

Kiedy odpalam strone Mozillą Firefox to nie ma takiego błędu.

Dziękuje z góry za pomoc... 8) :lol:
mullen
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 stycznia 2005, o 13:27

Postprzez DEXTER:) » 14 stycznia 2005, o 17:29

Witam w klubie, mam takie same problemy i nie zanosi się na to by znikły.
Naszym (webmasterów) wrogiem jest ten :evil: $!@#$%#$#% $#%$# %$#%$ :evil: IE który gdzie tylko może dodaje sam padding'i i margin'y. Oto moja flagowa recepta na ten problem z pominięciem PHP i JavaScript'u:
"Wjedź" treścią pod nagłówek, tzn. daj treści niższy z-index od nagłówka, a treści przypisz minusowy margines. W tedy w IE strona będzie wyglądała normalnie, a w Netscape zawartość "treści" będzie trochę bliżej nagłówka.
To dość jak mi się wydaje prymitywny sposób, poczekajmy na wypowiedzi specjalistów których jestem bardzo ciekaw.
DEXTER:)
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 14 lipca 2004, o 11:27

Postprzez The_Eye » 25 stycznia 2005, o 17:20

The_Eye
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 44
Dołączył(a): 9 maja 2004, o 15:02

Postprzez lockoom » 25 stycznia 2005, o 17:30

lockoom
Super spec!
Super spec!
 
Posty: 999
Dołączył(a): 30 września 2002, o 19:46

Postprzez The_Eye » 25 stycznia 2005, o 17:33

The_Eye
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 44
Dołączył(a): 9 maja 2004, o 15:02


Powrót do HTML i tworzenie stron WWW

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron