Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Wirus "W32.Jeefo"

Forum dyskusyjne, na którym można dyskutować na wszelkie tematy, których nie dotyczą pozostałe fora. Do testów proszę używać forum testowego. Proszę już nie zgłaszać stron do oceny. Za dużo było spamu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Wirus "W32.Jeefo"

Postprzez DEXTER:) » 19 czerwca 2005, o 13:31

DEXTER:)
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 14 lipca 2004, o 11:27

Wirus "W32.Jeefo"

Postprzez LEMUR » 19 czerwca 2005, o 14:19

@Dex,
odnowienie licencji dla Pandy
Jest jeszcze wczesniejsza wersja Pandy... jednak nie z tak bogatym wyposazeniem.
LEMUR
GURU!
GURU!
 
Posty: 1109
Dołączył(a): 7 listopada 2002, o 21:13

Wirus "W32.Jeefo"

Postprzez Tyhagara » 19 czerwca 2005, o 22:07

Dexter, a może NAV ma te wirusy w kwarantannie?
Tyhagara
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 347
Dołączył(a): 1 września 2004, o 23:09

Wirus "W32.Jeefo"

Postprzez DEXTER:) » 20 czerwca 2005, o 12:58

Co do ceny Pandy to powiem tylko... łoranyboskieświęte :!: :lol:

Zdecyduję się chyba na MKS'a + ZoneAlarm free. Tylko boję się że wybulę, a on nic pożyteczniejszego od wieszania się nie wyczyni :roll: Pomęczę jeszcze na forum MKS'a.

@Tyhagara: Właśnie specjalnie nie pozwoliłem mu na przeniesienie do kwarantanny, kazałem pominąć. Nawet jeśli, to byłby mega głupi robiąc mi śmietnik na pulpicie z powodu że ma syf w kwarantannie :wink:
DEXTER:)
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 14 lipca 2004, o 11:27

Wirus "W32.Jeefo"

Postprzez Artur22 » 20 lipca 2005, o 20:39

Artur22
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 18
Dołączył(a): 20 lipca 2005, o 20:00

Wirus "W32.Jeefo"

Postprzez Wydra707 » 21 lipca 2005, o 20:44

To może jeszcze ja dorzucę sprawdzoną od lat konfigurację. AntiVirenKit 10 plus ZoneAlarm 2.6.88 plus własna ostrożność. Oba programy są już stare (ale jare!), przy czym AntiViren ma aktualizowane na bieżąco bazy (abonament nieco poniżej 100zł rocznie). Nigdy nie miałem żadnej infekcji, choć wirusy trafiały do mnie zarówno przez Sieć, jak i na dyskietkach. AVK jest bardzo skuteczny, jak na razie blokował dostęp do wszystkiego, co podejrzane (musiałem go wyłączać, aby pooglądać sobie w Notatniku kilka wirusów). Natomiast ZoneAlarm ukrywa wszystkie nie używane porty. Z tej pary jestem bardzo zadowolony.

Pozdrawiam
Paweł Rajewski
Wydra707
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 482
Dołączył(a): 1 października 2002, o 19:21

Poprzednia strona

Powrót do Offtopic czyli tematy niezwiązane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron