Z przyjemnością prezentujemy najnowsze wydanie programu do odzyskiwania danych o nazwie Recover My Files. Program ten, autorstwa australijskiej firmy GetData, uznawany jest za jeden z najbardziej efektywnych programów do szeroko pojętego odzyskiwania utraconych plików, dysków po formacie lub reinstalacji systemu oraz odbudowy macierzy RAID. W spolonizowanej przez nas wersji 5, która jest dużą aktualizacją, znaleźć można liczne nowości, które ułatwiają odnajdywanie na dyskach cennych plików. Ulepszone zostały algorytmy poszukiwania danych, szybkość wyszukiwania oraz obsługa nowych typów plików. Największą zaletą programu jest możliwość bezpłatnego odnalezienia i przejrzenia, odsłuchania czy obejrzenia utraconych plików już w wersji testowej.

Ściągnij wersję testową

Gdy cierpisz z powodu utraty danych, wypróbuj Recover My Files. Zapraszamy do pobrania bezpłatnej wersji testowej!

Pajączek.pl - twórz poprawiaj publikuj


Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego odzyskiwanie danych z zewnętrznego dysku USB. Film po angielsku, ale można włączyć napisy i tłumaczenie napisów przez Google.

Recover My Files jest prosty w obsłudze i szybki w działaniu. Nie musisz posiadać specjalnej wiedzy do jego obsługi i odzyskiwania danych. Możesz go użyć do odzyskania danych z twardych dysków, ale również z dyskietek, kart pamięci, paluszków USB lub innych urządzeń. Z pomocą Recover My Files odzyskasz utracone pliki i zawarte w nich ważne dane lub utracone w skasowanych plikach wspomnienia.

Ściągnij wersję testową