Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 23:39

Nowości Nowości na Offtopic czyli tematy niezwiązane

Mapa strony Offtopic czyli tematy niezwiązane » Dział : Offtopic czyli tematy niezwiązane

Forum dyskusyjne, na którym można dyskutować na wszelkie tematy, których nie dotyczą pozostałe fora. Do testów proszę używać forum testowego. Proszę już nie zgłaszać stron do oceny. Za dużo było spamu.

Salon fryzjerki - strona do oceny

Witam,

proszę was o ocenę mojej witryny internetowej pt. salon fryzjerski
Bardzo zależy mi na waszych opiniach. Wiadomo, forum jest najlepszym miejscem do zaprezentowanie swojej strony internetowej.

Za wasze wypowiedzi z góry dziękuję.

Pozdrawiam,
Dominika
Więcej : Salon fryzjerki - strona do oceny | Wyświetlone : 4343 | Odpowiedzi : 3


Dwie na divach

Proszę o uwagi na temat mojego projektu zrobionego bez grama tabelki
www.gimzuki.strefa.pl/pioro/index.html kiedys myślałem że bez tabel ani rusz teraz mówię porzuczcie tabele niech żyje wolność. a to nowa wersja.
www.gimzuki.strefa.pl/wloczypioro/index.html
Czy to forum umiera!!!
Więcej : Dwie na divach | Wyświetlone : 3732 | Odpowiedzi : 2


Poszukuje Webmastera

Witam
poszukuje dobrego webmastera który zna się na html, php i javascript oczywiście to nie musi być ta sama osoba każdy może się znać na czymś innym a nie jeden na wszystkim.
więcej info podam na skype bądź na gg (skype: stroniak_by , gg:9617339)
pozdrawiam Stroniak
Więcej : Poszukuje Webmastera | Wyświetlone : 3756 | Odpowiedzi : 0


[Ocena] Bezpłatne wirtualne zakłady sportowe

http://bet.cba.pl - start 12 lipca

Są to bezpłatne wirtualne sportowe zakłady bukmacherskie mojego autorstwa. Gracz rywalizuje z innymi użytkownikami w rankingu o jak najwyższe miejsce. Pozycja zależy od wygranej wirtualnej kwoty z obstawionych kuponów.
Kursy i wyniki są codziennie aktualizowane. Początkowy stan konta to 400. Codziennie zwiększany o 10. Dzięki tej stronie można dowiedzieć się na ile realne są wygrane w zakładach bukmacherskich nim zaczniesz przygodę w prawdziwym życiu. ...
Więcej : [Ocena] Bezpłatne wirtualne zakłady sportowe | Wyświetlone : 3548 | Odpowiedzi : 0


Prośba o ocenę.

http://ddr.pl

Co sądzicie o stronie ?
Więcej : Prośba o ocenę. | Wyświetlone : 3333 | Odpowiedzi : 0


Prośba o pomoc w realizacji oceny dostępności stron WWW

Szanowni Państwo,
Pragnę zwrócić się z uprzejmą prośbą o pomoc przy tworzeniu pracy dotyczącej tematu „Znoszenie barier ze stron internetowych dla osób niepełnosprawnych”. Tematem interesuję się od dłuższego czasu. W 2006 otrzymałem wyróżnienie na Ogólnopolskiej Konferencji Zdrowia Publicznego w Krakowie za prezentacje wspomnianego wyżej tematu. Obecnie przygotowuję pracę licencjacką dotycząca oceny sytuacji pod kątem aspektu społecznego. Pragnę przeprowadzić badanie ankietowe dzięki któremu uzyskam informacje z jakich portali/ stron WWW Państwo korzystają i jakie jest Państwa ...
Więcej : Prośba o pomoc w realizacji oceny dostępności stron WWW | Wyświetlone : 3892 | Odpowiedzi : 0


Prośba o ocenę strony o Krakowie

Witam

Mam prośbę o ocenę nowego portalu o Krakowie. Właśnie szykujemy nową oprawę graficzną (będzie na pewno jaśniej), pojawią się nowe funkcjonalności, jednak bardzo proszę o pomysły, zarówno jeśli chodzi o grafikę, funkcjonalność, jak i treść.

Dziękuje z góry za każdą opinię

pozdrawiam :)
Więcej : Prośba o ocenę strony o Krakowie | Wyświetlone : 3394 | Odpowiedzi : 0


POMOżE MI KTOś ???

Więcej : POMOżE MI KTOś ??? | Wyświetlone : 4229 | Odpowiedzi : 1


Serwer www

Więcej : Serwer www | Wyświetlone : 3984 | Odpowiedzi : 1


PierwszyAlbum.pl

Witam,

Bardzo proszę o opinie na temat strony http://www.pierwszyalbum.pl.

Z.
Więcej : PierwszyAlbum.pl | Wyświetlone : 3615 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron