Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 29 kwietnia 2024, o 14:08

Nowości Nowości na Inne nasze programy

Mapa strony Inne nasze programy » Dział : Inne nasze programy

Galernik, SpamRebel, Mezzmo, Download Studio, Recover My Files / Photos, programy AVS Audio / Video Converter / Editor i inne.

makroznaczniki

Więcej : makroznaczniki | Wyświetlone : 5820 | Odpowiedzi : 1


Super Program!

:D :D :D :D :D Przetworzyl mi ze 200 wiadomosci + 20 normalnych i ani razu sie nie pomylil :D
Więcej : Super Program! | Wyświetlone : 6441 | Odpowiedzi : 0




POMOCY

Mam pytanie.Czy można "ściągnąć" dp pajączka strone www z internetu w celu zmienienia jej wyglądu?Jeśli tak to w jaki sposób?Prosze o porady i z góry dziękuje za zainteresowanie.

POZDRAWIAM
Więcej : POMOCY | Wyświetlone : 10718 | Odpowiedzi : 8


Zasady licencjonowania

Więcej : Zasady licencjonowania | Wyświetlone : 7514 | Odpowiedzi : 3




upgrade?

posiadam pelna (kupiona) wersje CS pajaczek 2000 4.8.1 z umowa licenecyjna itd. itp.

czy moge w jakis sposob zaktualizowac moj program (darmowo) i jesli tak to jak i do ktorej wersj?
Więcej : upgrade? | Wyświetlone : 9329 | Odpowiedzi : 5


Mam podobny problem, nie moge pobrac wiadomosci via The Bat

Witam, przegladam forum celem znalezienia rozwiazania dla mojego problemu i zauwazylem ze dokladnie podobny problem pojawil sie u innego uzytkownika forum wczesniej. The Bat, kiedy mu daje polecenie pobrania wiadomosci, wywala komunikat: Fetch, polaczenie z serwerem zostalo przerwane(ostatnie wyslane komendy: ""," USER eskomp.home.pl:[email protected]"). Oczywiscie po komunikacie w folderze odebranych wiadomosci nie pojawiaja sie nowe naglowki. Cale szczescie ze moge do poczty dostac sie przez www. I co widze: mam 2 wiadomosci: pierwsza z Allegro z ...
Więcej : Mam podobny problem, nie moge pobrac wiadomosci via The Bat | Wyświetlone : 8783 | Odpowiedzi : 4


"Wystąpił błąd przy próbie połączenia"

Gdy chcę podłączyć się do serwera FTP wyskakuje mi "Wystąpił błąd przy próbie połączenia". Dane serwera są poprawne, nie mam firewall'a. Dodam jeszcze, że demo Pajączeka 5 NxG podłącza się, a 2000 podłączał się wcześniej. Dokładne usunięcie i reinstall nie pomagają.
Więcej : "Wystąpił błąd przy próbie połączenia" | Wyświetlone : 6147 | Odpowiedzi : 1




 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron