Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 08:05

Nowości Nowości na Dla bardzo początkujących

Mapa strony Dla bardzo początkujących » Dział : Dla bardzo początkujących

Jeśli jesteś bardzo początkujący i nie wiesz prawie nic na temat tworzenia stron czy też innej tematyki, a chciałbyś zadać pytanie, prosimy, zrób to na tym forum.

favicon.ico

Umieściłem na stronie kod <link rel="shortcut icon" href="http://www.zsm.srem.net/favicon.ico" type="image/x-icon"> i nie wiem co jest grane. W operze ikonka jest widoczna a wIE 7 niestety nie. Jaki to powód?
Więcej : favicon.ico | Wyświetlone : 6073 | Odpowiedzi : 2


Ikonka przed adresem

Więcej : Ikonka przed adresem | Wyświetlone : 5988 | Odpowiedzi : 2


rozwijane menu

Więcej : rozwijane menu | Wyświetlone : 5222 | Odpowiedzi : 1




co to layout

...na czym polega albo co to jest layout, tylko proszę do rzeczy, uczę się więc pytam...
Więcej : co to layout | Wyświetlone : 7484 | Odpowiedzi : 2




Tekst z pliku

Więcej : Tekst z pliku | Wyświetlone : 3917 | Odpowiedzi : 0


Jestem Zielony - Pajączka nie mogę rozgryżć

Witam.

Jestem całkowici zielony. Nie mam pojęcia jak korzystać z Pajączka by zrobić chociaż tło strony o używaniu makrokodów i innych dziwnych terminów - nie wspominam.
Nawet pomoc do programu wydaje m się czarną magią.
Mam pomysł na swoją stronę, wiem, co chcę na niej umieścić - no materiały wszystkie mam.
I co dalej?
Jak zacząć, co gdzie wpisać, wkleić, ??????????
A może jestem poprostu za głupi?

Proszę o jakieś wskazówki. Może sobie zwyczajnie dać ...
Więcej : Jestem Zielony - Pajączka nie mogę rozgryżć | Wyświetlone : 27523 | Odpowiedzi : 25


struktura katalogów-problem z ładowaniem strony

Witam.
Win2000prof, opera 9.20pl, nvu 1.0.
Na razie ćwiczę na jednym jpeg-u, jednej podstronie i indeksie. W zamierzeniu ma to być strona poświęcona drewnianej architekturze, więc fotek będzie co najmniej kilkaset, pogrupowanych w podkatalogi miejscowości, te pogrupowane w podkatalogi regionów, te z kolei w katalogu, który nazwałem "katalog_jpg". Podstrony będą podobnie rozmieszczone, z tym że będzie o jeden mniej poziomów podkatalogów. Z grubsza wygląda to tak: katalog www/katalog_jpg/katalog_reg/katalog_miejsc/plik.jpg oraz: katalog_www/katalog_html/katalog_reg/katalog_miejsc/plik.html. Zgodnie z sugestiami nie używam ...
Więcej : struktura katalogów-problem z ładowaniem strony | Wyświetlone : 4933 | Odpowiedzi : 2


Mam problem z Internet Explorerem

Nie używam często Internet Explorera, ale teraz muszę i mam taki problem.
Na stronie
http://kocikatalog.freebox.pl
jest ankieta.
Gdy chcę zobaczyć wyniki pod FF lub Operą to otwiera się okienko na stronie.
Pod IE to nie działa - okienko sie otwiera, ale zaraz samo zamyka.
Jak skonfigurować IE 6 aby było ok?
Prosze o pomoc.
Więcej : Mam problem z Internet Explorerem | Wyświetlone : 4292 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron