Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 13:20

Nowości Nowości na cream.software forum

Mapa strony cream.software forum » Dział : cream.software forum

Rozmowy na temat oprogramowania i technologii

Dla czego nie mogę połączyć się

Z MySQL czy coś w ustawieniach ma nie tak ?
Czy przez to że to jest mysqld ?
Czy potrzeba dodatkowych jakiś plików by działo połączenie z MySQL
Mam w pliku php.ini od komentowany php_mysqli.dll

Tak wygląda infophp :
http://localhost/info.php
Więcej : Dla czego nie mogę połączyć się | Wyświetlone : 5374 | Odpowiedzi : 1 | Dział : PHP, Perl, SQL, CGI, XML...


Serwer DLNA Mezzmo i 3D - problem.

Witam!

Od jakiegoś czasu posiadam telewizor Sony Bravia KDL-46HX800 z funkcją 3D i akcesoriami do niego. Szukałem programu, żeby odtworzyć z komputera na TV filmy w jakości 3D i natrafiłem na Mezzmo. Ściągnąłem wersję próbną, wszystko zainstalowałem, serwer jest widoczny na telewizorze, filmy się włączają, ale nie tak jak powinny. Otóż, mam film w trybie Side By Side i gdy go włączam na TV, to nic się nie dzieje - 3D się nie włącza, a ...
Więcej : Serwer DLNA Mezzmo i 3D - problem. | Wyświetlone : 6645 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Inne nasze programy


Zawieszanie się pajączka co kilka minut

Od jakiegoś czasu pajączek 5.9.6 pro zawiesza się. Dzieje się tak najczęściej przy kopiowaniu części kodu w tym samym otwartym dokumencie. Po zawieszeniu są problemy z zamknięciem programu a niezapisane dane są utracone. Pracuję na Windows 7 32 pro. Czy ktoś miał taki problem?
Więcej : Zawieszanie się pajączka co kilka minut | Wyświetlone : 5351 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Pajączek 5 NxG


Współpraca

Proponuje takie rozwiązanie, Ty zdobywasz nowych Użytkowników do naszego portalu SPAMERSTWO.pl, najlepiej przez program partnerski czyli przez własny link polecający, będziemy mogli zweryfikować aktywność oraz liczbę nowych użytkowników, ale też nie koniecznie, mamy dobre statystyki także, możemy śledzić wejścia z np. Twojego forum, w zamian proponuję:

Więcej : Współpraca | Wyświetlone : 4478 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Offtopic czyli tematy niezwiązane


Galernik v1.5.1 & Windows7(64) ciąg dalszy...

Odświeżam stary temat, bo problem dalej ten sam...
Od ponad roku są problemy z Galernikiem w Windows7(64). Program "znika" przy próbie generowania galerii. Czy jest jakaś szansa, że będę mógł korzystać z legalne zakupionego programu?
Więcej : Galernik v1.5.1 & Windows7(64) ciąg dalszy... | Wyświetlone : 9155 | Odpowiedzi : 6 | Dział : Inne nasze programy


Apropos książek

Więcej : Apropos książek | Wyświetlone : 10698 | Odpowiedzi : 10 | Dział : Offtopic czyli tematy niezwiązane


Chwilowy problem z ZenCoding.

Wczoraj doświadczyłem dziwnego problemu, w trakcie edycji plików (na FTP) przestał działać ZenCoding. Wywołanie z klawiatury czy też z menu myszką nie powodowało żadnej akcji. Pomógł restart programu. I po jakimś czasie sytuacja się powtórzyła ZenCod zamarł. I kolejny restart.

Dodam że nie było żadnych komunikatów czy niestabilności w działaniu programu, po prostu przestało działać.

Pajączek 596 / Windows 7 (64)
Więcej : Chwilowy problem z ZenCoding. | Wyświetlone : 3359 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Pajączek 5 NxG


Pajączek nie wyświetla plików graficznych w folderach

Witam

Czy ktoś spotkał się z takim problemem? Od jakiegoś czasu wchodząc do katalogu z plikami graficznymi widzę tylko puste pole.
Więcej : Pajączek nie wyświetla plików graficznych w folderach | Wyświetlone : 3191 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Pajączek 5 NxG


Problem z serverem DLNA Mezmmo

Witam mam problem z serwerkiem DLNA oraz oprogramowaniem Mezzmo, filmy strumieniują się co prawda bez problemu jedynie filmy w wysokiej rozdzielczości z rozszerzeniem mkv dziwne jest to ze na niektórych urządzeniach tnie tak mocno ze niemożna zobaczyć a na niektórych chodzi płynnie aż milo się ogląda, może ktoś się spotkał z czymś takim i ewentualnie podpowiedzą jak to ustawić, dodam jedynie to ze na urządzeniach Samsung TV działa bez problemu, na odtwarzaczu LG sieciowym multimedialnym ...
Więcej : Problem z serverem DLNA Mezmmo | Wyświetlone : 6929 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Inne nasze programy


Błąd- Przy podziale edytora

Zastanawiam się nad zakupem pajączka, pobrałem wersje testową, najnowszą bo dziś pobrałem(proffesional).
Instaluje, odpalam, ładuje mój projekt, najlepiej sprawdzić jak program działa przy czymś dużym, edytuję plik css, edytor mam podzielony na dwa ekrany i włączony podział pionowy w pajączku, edytuję na drugiej części wciskam ctrl+spacja, rozwija mi się menu potwierdzam opcję "wybierz kolor", wybieram interesujący mnie kolor, potwierdzam wybranie... i co? Wkleja mi kod koloru do lewej części, w celu upewnienia sie czy czasem ...
Więcej : Błąd- Przy podziale edytora | Wyświetlone : 3172 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Pajączek 5 NxG


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron