Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 22:27

Nowości Nowości na cream.software forum

Mapa strony cream.software forum » Dział : cream.software forum

Rozmowy na temat oprogramowania i technologii

konfiguracja serwera lokalnego

Mam Pajączka 5.9.6. i serwer lokalny "Jamp" . W przeglądarce internet. mogę testować strony, szablony Joomla - zmieniać ich treść za pomocą panelu administracyjnego. Czy jest możliwe przeglądanie tych stron również w Pajączku.
Jeżeli tak to w jaki sposób go skonfigurować. Do witryny dostęp mam po wpisaniu adresu: http://localhost/joomla, natomiast do panelu administarcyjnego: http://localhost/joomla/administrator. Wszelkie próby konfiguracji serwera jak i mapowania w Pajączku ...
Więcej : konfiguracja serwera lokalnego | Wyświetlone : 3763 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Pajączek 5 NxG


Przyszłość Pajączka...

Więcej : Przyszłość Pajączka... | Wyświetlone : 5956 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Pajączek 5 NxG






FTP szyfrownie - CPU 100%

Więcej : FTP szyfrownie - CPU 100% | Wyświetlone : 3272 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Pajączek 5 NxG


słowa kluczowe

Witam
Jak za pomocą Pajączka dobrać w serwisie słowa kluczowe.
Pozdrawiam Jakub
Więcej : słowa kluczowe | Wyświetlone : 28625 | Odpowiedzi : 16 | Dział : HTML i tworzenie stron WWW


Jak szybko edytować stronę.

Witam!!!
Jestem dość początkującym webmasterem ale parę rzeczy już umiem np html, css powoli php.
Zostałem poproszony o zrobienie strony. Osoba która mnie o to poprosiła bardzo mało zna się na robieniu stron poprosiła mnie więc abym ułatwił jej jakoś późniejsze edytowanie tej strony.
Pomyślałem od razu o wordpressie. Wiem że on jest głównie do prowadzenia bloga ale może się uda....
Założyłem więc konto na cba.pl zainstalowałem wordpressa aby zobaczyć o co w tym w ...
Więcej : Jak szybko edytować stronę. | Wyświetlone : 8010 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Dla bardzo początkujących


Błąd - dodawanie pustej linijki kodu na końcu dokumentu

Jak w temacie... za każdym razem gdy otwieram dokument html, czy xml dodawana jest na końcu dokumentu pusta linijka.
Próbowałem usuwać ją ręcznie i zapisywać, ale po ponownym otwarciu znów się pojawia.
Więcej : Błąd - dodawanie pustej linijki kodu na końcu dokumentu | Wyświetlone : 12281 | Odpowiedzi : 14 | Dział : Pajączek 5 NxG


podgląd kodu html

Witam, może ktoś mi pomoże... z góry dziękuję
Mam w Pajączku 4 przeglądarki, w tym Google Chrome 13.0.782.215 i Safari 5.1, problem zaczyna się kiedy po wybraniu Wyświetl -> Przeglądanie -> Google Chrome dokument, owszem pięknie, się wyświetla... ale w Safari. W związku z tym pytanie: czy to tylko tymczasowa "niedyspozycja" Pajączka czy admin, mam na myśli siebie, niedouczony? czy może jeszcze coś innego?
P.S. System operacyjny Win 7 Home 64 bit
Więcej : podgląd kodu html | Wyświetlone : 3782 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Pajączek 5 NxG


a to co  ©

Witam
Kupiłem szablon który był ładnie sformatowany ale trochę szeroko więc postanowiłem użyć narzędzia w pajączku i sformatowałem go jeszcze raz i wyskoczyły mi dodatkowe takie robale:  © Jaki jest tego powód i jak się tego pozbyć.
Proszę o jakąkolwiek pomoc .
Pozdrawiam wszystkich Jakub
Więcej : a to co  © | Wyświetlone : 6296 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Pajączek 5 NxG


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron