Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Poprawki strony

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom jezyka HTML i Flash oraz tworzeniu stron WWW.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Postprzez gr_urban » 5 kwietnia 2005, o 23:25

gr_urban
Jestem tu już dłuższą chwilę
Jestem tu już dłuższą chwilę
 
Posty: 162
Dołączył(a): 1 lutego 2003, o 01:45

Postprzez Winston_Wolf » 5 kwietnia 2005, o 23:30

Ta strona flash'owa jest do wymiany w najblizszych dniach, ale dzieki ;-)
Teraz siedzialem nad http://knsp.kul.stonkaart.com i tutaj mialem najwieksze problemy z CSS'em ...
Winston_Wolf
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 425
Dołączył(a): 16 marca 2005, o 17:55

Postprzez gr_urban » 5 kwietnia 2005, o 23:43

Właśnie tę stronę podglądałem. Jestem pełen uznania. Ale brakuje ci książki Jeffreya Zeldmana. Jeżeli ją przeczytasz i wyciągniesz wnioski ("Projektowanie serwisów WWW. Standardy sieciowe"), to nikt ci nie dorówna, no przynajmniej ja. Jestem zarozumiały, jak każdy facet z Lublina.
gr_urban
Jestem tu już dłuższą chwilę
Jestem tu już dłuższą chwilę
 
Posty: 162
Dołączył(a): 1 lutego 2003, o 01:45

Postprzez jaroslavus » 6 kwietnia 2005, o 15:22

jaroslavus
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 91
Dołączył(a): 19 marca 2005, o 11:59

Postprzez Tyhagara » 7 kwietnia 2005, o 00:39

Tyhagara
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 347
Dołączył(a): 1 września 2004, o 23:09

Postprzez d_rex » 7 kwietnia 2005, o 07:08

d_rex
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 228
Dołączył(a): 8 grudnia 2004, o 21:05

Postprzez jaroslavus » 7 kwietnia 2005, o 15:38

Jeśli chodzi o miniaturki to pisałem już wcześniej że są to zdjęcia przykładowe (prosto z XP) do zobaczenia tylko jak strona wygląda ze zdjęciami. Po rozpoczęciu się programu pojawi się tekst i moje zdjęcia (miniaturki). :-)
--------------------------------------
Mam nie pisać nowego postu bez edytowania więc go trochę oddzielam. Chodzi o to że postanowiłem sprawdzić czy strona się rozwala przez JS. Po skasowaniu wszystkich, powtarzam wszystkich JS okazało się że strona wygląda identycznie w Operze i Mozilli jak wcześniej (chodzi mi o to że nie wygląda tak jak powinna, cały czas się kolumny "rozchodzą"). Wydaje mi się że jest to jakiś poważny błąd w kodzie, może coś skasowałem, a że jestem początkujący to nie wiem. Jeśli ktoś by chciał to mogę przesłać oryginalne źródło na e-mail. Za pomoc lub chociaż za odpowiedź z góry dziękuje, aha strona jest w tym momencie z JS :idea:

edit:
Pragnę także przeprosić wszystkich użytkowników Opery, bo naprawdę jest to chyba najlepsza przeglądarka (bardzo mi się spodobała).

No to tak jak wszyscy się domyślają strona powraca dla innych przeglądarek do stanu użytkowania. Przeglądarki takie jak Opera, Firefox, Netscape, Mozilla widzą już stronę lecz ją nieznacznie zmieniają. Problemem jest tylko to że jest jakiś bląd strony który nieznacznie zniekształca lewą kolumnę a ja go niestety nie mogę znaleźć ale mam nadzieje że profesjonaliści go znajdą i usuną. Strona ze zmiankami znajduje się pod adresem: www.ryzykanci.k9.pl/red.htm Dzięki za wszystko bo i tak zrobiliście dla mnie wiele

Specjalnie dla d_rexa pomniejszyłem obrazki tak więc nie będzie musiał już tak długo czekać

Ktoś mnie prosił o usunięcie kursora z zegarkiem, też to uczyniłem

Jeśli chodzi o przeglądarke to bardzo mi się podoba Opera tylko troche wnerwiająca jest reklama, troche mi zajmie zanim się przestawie sie na Operę bo w neostradzie jako domyślną przeglądarkę mam IE i nie mogę tego zmienić ale może już niedługo ją zostawie w spokoju
jaroslavus
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 91
Dołączył(a): 19 marca 2005, o 11:59

Postprzez Tyhagara » 10 kwietnia 2005, o 12:49

Tyhagara
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 347
Dołączył(a): 1 września 2004, o 23:09

Postprzez jaroslavus » 10 kwietnia 2005, o 14:38

No dobra tylko nie do końca o to mi chodziło. Skasowałem wszystkie JS nie po to żeby widziały je inne przeglądarki tylko po to że przypuszczałem że tam mogą się kryć błędy i jak się potem okazało były. Poróbnaj stronę www.ryzykanci.k9.pl/menu.htm z www.ryzykanci.k9.pl/red.htm . Widzisz jest duża różnica po usunięciu JS. Jeśli chodzi o mój problem to tak naprawde chodzi mi o to żeby strona była w 100% dobrze odczytywana przez inne przeglądarki niż IE. Teraz mam tylko problem z lewą kolumną, jeśli możesz poszukajk tam błędów.
jaroslavus
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 91
Dołączył(a): 19 marca 2005, o 11:59

Postprzez Winston_Wolf » 10 kwietnia 2005, o 14:44

Winston_Wolf
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 425
Dołączył(a): 16 marca 2005, o 17:55

Postprzez jaroslavus » 10 kwietnia 2005, o 14:48

Ratunku wy mi tu nie mówcie o przeglądarce tylko pomóżcie w naprawieniu błędu :D Dobra popatrze na to i zmienie, najprawdopodobniej wzięlo się to stąd że strona miała także prawy panel.
------------------------------------------------------------
POWIEM KRÓTKO Winston_Wolf JESTEŚ GENIALNY
jaroslavus
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 91
Dołączył(a): 19 marca 2005, o 11:59

Postprzez Winston_Wolf » 10 kwietnia 2005, o 15:32

Winston_Wolf
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 425
Dołączył(a): 16 marca 2005, o 17:55

Postprzez Tyhagara » 10 kwietnia 2005, o 15:41

Tyhagara
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 347
Dołączył(a): 1 września 2004, o 23:09

Postprzez jaroslavus » 10 kwietnia 2005, o 15:49

jaroslavus
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 91
Dołączył(a): 19 marca 2005, o 11:59

Postprzez Winston_Wolf » 10 kwietnia 2005, o 15:52

Winston_Wolf
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 425
Dołączył(a): 16 marca 2005, o 17:55

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do HTML i tworzenie stron WWW

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron