Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

NEW ???

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

NEW ???

Postprzez KaczKa » 13 stycznia 2005, o 16:06

przepraszam, że pytam ponieważ wiem, że jak będzie to będzie - takie tam ble, ble ale jakiś czas temu no ze 2 miesiące już lada dzień miała wychodzić nowa wersja pająka - chciałbym zapytać co w tym względzie, ponieważ miały wyjść (zgodnie z rozmową z szanownym Twórcą) poprawki mnie interesujące których nie zaimplementowano z pająka 2000

, tak więc kiedy ... ??????

Pzdr,
KaczKa
KaczKa
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 70
Dołączył(a): 31 października 2002, o 13:43

NEW ???

Postprzez slawekd » 14 stycznia 2005, o 08:09

slawekd
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 29
Dołączył(a): 2 sierpnia 2004, o 22:00

Postprzez platekr » 14 stycznia 2005, o 11:35

Dlatego właśnie zazwyczaj nie odpowiadam na takie pytania inaczej jak ta pani z Madagaskaru, bo potem są podobne sytuacje jak teraz, że coś obiecałem, a jeszcze nie ma, etc. Chciałbym, aby ustalone terminy można było zawsze dotrzymać, ale to prawie niemożliwe w przypadku oprogramowania.
Zapewniam jednak, że program jest w ostatecznej fazie rozwoju wersji 5.4. i sam niczego bardziej nie pragnę jak udostępnić go publicznie...

W przyszłości nowe wersje, również beta, będą dostępne dla zainteresowanych przez program Betatest, do którego może przystąpić prawie każda osoba po zapoznaniu się z wymaganiami dotyczącymi uczestnictwa przedstawionymiw naszym serwisie.
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland

Postprzez slawekd » 14 stycznia 2005, o 14:34

slawekd
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 29
Dołączył(a): 2 sierpnia 2004, o 22:00

Postprzez platekr » 14 stycznia 2005, o 16:05

platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland

Postprzez slawekd » 16 stycznia 2005, o 14:01

Ech ... chłop swoje, pop swoje ... Nie pytam o datę publikacji wersji z nowościami, tylko o datę otrzymania wersji (tej samej), z której usunięto usterki zgłoszone pół roku temu (początek sierpnia 2004). Co do betatestów, to (jeżeli dobrze doczytałem) będą dostępne tylko dla tych, co zapiszą się na betatesterów. Czyli dla wąskiego grona.

Więc jeszcze raz (nieśmiało) kiedy?....

Pozdrowienia
Sławek
slawekd
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 29
Dołączył(a): 2 sierpnia 2004, o 22:00

Postprzez LEMUR » 16 stycznia 2005, o 14:22

Panie Slawku, pojawienie sie wersji 5.4 bedzie automatycznie zawieralo szereg zgloszonych poprawek.

Z tego co mi wiadomo nie pojawi sie wersja przejsciowa 5.3.x, takze nie bedzie wersji 5.3 + update, tylko od razu wersja 5.4 - czy teraz jest jasniejsze?

Co waskiego grona - to tak, dostepne tylko dla aktualnych betatesterow jak i tych, ktorzy zostana dodani po wypelnieniu formularza i zaakceptowani przez Rafala.

A kiedy bedzie? Rafal juz napisal ze nie podaje daty wydania wersji z kilku przyczyn... w tej kwestii chyba jasno sie wyrazil?
LEMUR
GURU!
GURU!
 
Posty: 1109
Dołączył(a): 7 listopada 2002, o 21:13

Postprzez slawekd » 18 stycznia 2005, o 09:58

slawekd
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 29
Dołączył(a): 2 sierpnia 2004, o 22:00

Postprzez slawekd » 20 stycznia 2005, o 09:02

No cóż. Minęły dwa dni i cisza.
Czyli zabrakło argumentów. W takim razie kończymy wątek.
Czekamy na jasne informacje: co i kiedy, a przede wszystkim, że dla wszystkich, a nie tylko dla wybrańców.

Ukłony
Sławek
slawekd
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 29
Dołączył(a): 2 sierpnia 2004, o 22:00

Postprzez reggi » 20 stycznia 2005, o 11:12

reggi
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 360
Dołączył(a): 30 września 2002, o 10:36

Postprzez slawekd » 20 stycznia 2005, o 14:39

slawekd
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 29
Dołączył(a): 2 sierpnia 2004, o 22:00

Re: błędy niebłędy

Postprzez Libby » 20 stycznia 2005, o 21:28

Libby
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 stycznia 2005, o 21:26

Postprzez platekr » 20 stycznia 2005, o 22:36

Do SlawekD:

Rozumiem Twoje rozżalenie, jednak nie powinieneś, akurat Ty, zarzucać mi lekceważenia klientów, kiedy w odpowiedzi na Twój wątek, zaproponowałem Ci udostępnienie wersji z naniesionymi poprawkami dotyczącymi problemu, który Tobie doskwiera. Odpisałeś: "Za betę dziekuję, nie naciskam, poczekam spokojnie na na pełną wersję.". A to wszystko działo się jeszcze zanim betatesty zostały upublicznione. Proszę, potraktuj tę moją wypowiedź nie jako zaproszenie do dyskusji, ale odpowiedź na zarzut. Nie chcę tego dalej kontynuować.

Co do sposobu pracy i publikacji nowych wersji. Bardzo bym chciał udostępniać je wcześniej, ale nie zawsze jest taka możliwość. Miała być najpierw 5.3.1, ale niestety jedne poprawki rodzą inne problemy, stąd decyzja o wypuszczeniu 5.4.0 ze wszystkimi zmianami, kiedy już wszystko będzie gotowe. Prawdopodobnie w przyszłości kolejne wersje będą publikowane znacznie szybciej.

Na pytanie "kiedy" mogę odpowiedzieć tak, jak będzie później niż za maksimum miesiąc, to zjem nogę od stołu.

Do Libby:

CVSa używamy. Mamy jedną linię nie dlatego, że środowisko rozwoju projektu nam na to nie pozwala, ale dlatego, że taki przyjąłem sposób publikacji kolejnych wersji. Szkoda, że decyzję o używaniu programu lub nie opierasz na tym jak program powstaje, a nie na tym czy przydaje się w codziennej pracy. Zachęcam do pobrania wersji testowej z działu Ściągnij i ewentualną merytoryczną krytykę.
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland

Re: błędy niebłędy

Postprzez wiciu2 » 20 stycznia 2005, o 23:35

wiciu2
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 64
Dołączył(a): 24 marca 2004, o 11:05

Postprzez platekr » 21 stycznia 2005, o 01:39

Od testowania i wyłapywania błędów są betatesterzy, a nie klienci, którzy powinni otrzymać program jak najbardziej poprawny. I taka jest moja polityka. Do betatesterów może teraz dołączyć każdy.

Pozwolę sobie zamknąć już ten wątek. Jeśli jeszcze ktoś chciałby coś dodać proszę do mnie na email lub prywatną wiadomość. Dziękuję.
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland


Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron