Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Przeglądarka w przeglądarce?

Forum dyskusyjne, na którym można dyskutować na wszelkie tematy, których nie dotyczą pozostałe fora. Do testów proszę używać forum testowego. Proszę już nie zgłaszać stron do oceny. Za dużo było spamu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Przeglądarka w przeglądarce?

Postprzez DEXTER:) » 7 lutego 2005, o 15:46

Kilka razy spotkałem się z twierdzeniem, że powinno się na stronie umieszczać przyciski wstecz, oraz dalej. Osobiście uważam to za bezsens, bo gdy wiem gdzie są te przyciski w przeglądarce jestem w stanie natychmiast z nich skorzystać. Ale gdy przerabiałem książkę natknąłem się na twierdzenie autora, który pisze, że wielu twórców stron korzysta z w.w. przycisków zapominając o osobach (których jest przynajmniej tyle samo), dla których konieczność skorzystania z interfejsu przeglądarki jest ostatecznością znacznie rozpraszającą uwagę. Co o tym sądzicie :?: Czy naprawdę powinno się to wpychać:?:
DEXTER:)
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 14 lipca 2004, o 11:27

Przeglądarka w przeglądarce?

Postprzez lockoom » 7 lutego 2005, o 17:22

Jak dla mnie bzdura. Owszem zapewnienie dobrej nawigacji na stronie jest ważne. Jeśli masz artykuł rozbity na kilka podstron to oczywiści przyciski przenoszące do kolejnej/poprzedniej strony są bardzo ważne :) Podobnie z wszelkiego rodzaju galeriami.
Zresztą rozejrzyj się po sieci. Widziałeś gdzieś takie strony z przyciskami nawigacyjnymi? :)
lockoom
Super spec!
Super spec!
 
Posty: 999
Dołączył(a): 30 września 2002, o 19:46

Przeglądarka w przeglądarce?

Postprzez d_rex » 8 lutego 2005, o 04:06

Takie przyciski są mało przydatne, a będą całkowicie zbędne po zainstalowaniu Opery i włączeniu gestów myszy. Ja już zapomniałem jak wygląda "wstecz" w IE... Opera rulezzz...
d_rex
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 228
Dołączył(a): 8 grudnia 2004, o 21:05

Przeglądarka w przeglądarce?

Postprzez lockoom » 21 marca 2005, o 23:27

Tia. Ja naciskam prawy i potem lewy przycisk myszy i od razu wyświetla mi się strona. Ty naciskasz magiczny przycisk i czekasz aż IE łaskawie załaduje stronę... ;)

BTW: Wydaje mi się, że większość z tych supermyszek współpracuje z Operą.
lockoom
Super spec!
Super spec!
 
Posty: 999
Dołączył(a): 30 września 2002, o 19:46

Re: Przeglądarka w przeglądarce?

Postprzez d_rex » 22 marca 2005, o 09:35

d_rex
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 228
Dołączył(a): 8 grudnia 2004, o 21:05


Powrót do Offtopic czyli tematy niezwiązane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron