Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

obsługa forum?

Forum dyskusyjne, na którym można dyskutować na wszelkie tematy, których nie dotyczą pozostałe fora. Do testów proszę używać forum testowego. Proszę już nie zgłaszać stron do oceny. Za dużo było spamu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

obsługa forum?

Postprzez BigLaach » 25 marca 2005, o 10:16

Wiatm szanownych: znawców, super speców i innych wszystkich napewno lepszych ode mnie !

Mam pytania:

- jak dokleić (dadać) do swojego tematu drugie pytanie?
- jak szukać, czy dany temat był na forum czy nie? ( ludzie róznie nazywają swoje odkrycia ),
- czy jest jakaś ikonka dla prawie zielonych w materii tworzenia WWW itp. aby nie pisać ciągle: ... jestem początkujący, proszę o pomoc, nie wytrząsajcie się na mnie itp.
Może by nadawać forumowiczom - na ich prośbę zieloną koniczynkę jak kiedyś młodym ,nowym kierowcom, żeby było bezpieczniej i przyjemniej.
Pozdrawiam bez podtekstów i ironii.
BigLaach
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 54
Dołączył(a): 22 września 2004, o 22:05

Postprzez platekr » 25 marca 2005, o 10:42

ad 1) Uzyć przcisku ODPOWIEDZ

ad 2) Wyszukiwarka na forum

ad 3) Nie ma ikony, jest forum dla bardzo początkujących.
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland

Postprzez LEMUR » 25 marca 2005, o 17:37

ad1) mozesz jeszcze uzyc przycisku zmien - jezeli ostatni post jest napisany przez Ciebie i chcesz cos uzupelnic...
Prosze po prostu nie wpisywac dwoch kolejnych postow jeden-po-drugim! Tego typu posty od razu beda laczone - ale dajcie nam robic tez cos innego ;-)

ad3) nie ma znaczenia czy pyta 'stary wymiatacz' czy 'zielony listek' jezeli odpowiedno jasno sformuluje sie pytanie z dokladnym opisem problemu - zeby osoba chcaca pomoc nie musiala bawic sie w jasnowidzenie - to odpowiedz napewno padnie bez zadnych zgryzliwosci :-)
LEMUR
GURU!
GURU!
 
Posty: 1109
Dołączył(a): 7 listopada 2002, o 21:13


Powrót do Offtopic czyli tematy niezwiązane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron