Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Położenie kursora w pliku - błąd [beta 5.9.1.10]

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Położenie kursora w pliku - błąd [beta 5.9.1.10]

Postprzez remi.s » 3 kwietnia 2010, o 03:10

Witam!
Po aktualizacji do bety 5.9.1.10 zauważyłem jeden bardzo irytujący szczegół. Podczas przełączania się pomiędzy otwartymi plikami, program nie pamięta pozycji kursora tylko wyświetla początek pliku niezależnie która linię się edytuje - żeby wyświetlić ostatnią edytowaną linię trzeba przewijać cały plik. Przy pliku do 20 linii to nie ma za bardzo znaczenia, ale przy edycji złożonyjch plików po 400-500 linii zaczyna to być irytującym bardzo problemem. Problem występuje we wspomniaej wersji zarówno na Win Xp Sp3 jak i Win 7 Home Premium. Wersja 5.9.1.9 nie miała tego problemu.

Bardzo prosze zerknąć w miarę możliwości na opisany problem.
Dziękuję!
remi.s
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 12
Dołączył(a): 3 kwietnia 2010, o 03:03

Postprzez jwaldek » 6 kwietnia 2010, o 08:12

Mam ten sam problem i bardzo on utrudnia pracę z programem
jwaldek
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 20
Dołączył(a): 29 czerwca 2006, o 21:08

Postprzez remi.s » 7 kwietnia 2010, o 19:16

W związku z tym, że problem nie występuje wyłącznie u mnie a nikt z CS jeszcze nie odpowiedział na posta, czy jest jakaś możliwość pobrania wcześniejszej wersji beta, która nie miała tego błędu? Chodzi o 5.9.1.9. A może ktoś z userów ma na dysku? Niestety nie archiwizuję instalatorów i nie mam wczesniejszej wersji, a to chyba przynajmniej na razie rozwiązałoby problem.
Z góry dzięki!
remi.s
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 12
Dołączył(a): 3 kwietnia 2010, o 03:03

Postprzez platekr » 9 kwietnia 2010, o 12:50

To problem z wersję beta, jak to bywa z betami. Wkrótce finalna 5.9.2 gdzie problem będzie rozwiązany.
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland

Postprzez remi.s » 9 kwietnia 2010, o 14:25

A "wkrótce" to tak mniej więcej ile? :wink: Bo jeśli tydzień, dwa to świetnie, ale jeśli miesiąc, to jest szansa na dostęp do starszej wersji beta? Ja pracuję zawodowo na Pająku, więc problem opisany powyżej jest naprawdę uciążliwy. Dzięki!
remi.s
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 12
Dołączył(a): 3 kwietnia 2010, o 03:03

Postprzez platekr » 9 kwietnia 2010, o 15:32

Jutro lub w poniedziałek.
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland

Postprzez remi.s » 9 kwietnia 2010, o 15:55

Rewelacja! Dzięki wielkie.
remi.s
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 12
Dołączył(a): 3 kwietnia 2010, o 03:03

Postprzez platekr » 9 kwietnia 2010, o 22:18

Już.
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland

Postprzez remi.s » 9 kwietnia 2010, o 22:22

To już nie rewelacja, to mistrzostwo :D
Dzięki wielkie, przede mną cały weekend klepania w klawiaturkę, dzieki nowej wersji dużo mniej stresującego.
Pzdr
remi.s
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 12
Dołączył(a): 3 kwietnia 2010, o 03:03


Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron