Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

jak zaczać

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom jezyka HTML i Flash oraz tworzeniu stron WWW.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

jak zaczać

Postprzez kameleon » 9 lutego 2004, o 08:46

kameleon
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 lutego 2004, o 08:38

Postprzez sian » 9 lutego 2004, o 10:46

Taaaaaaaa, kurna, a może mam sponsornąć ksiązeczkę w helionie, przyjechać i poczytać przed snem?

Że tak zacytuję znaną postać:
W dupach się poprzewracało!
sian
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 358
Dołączył(a): 2 listopada 2002, o 09:05

Postprzez ambiwalentny » 9 lutego 2004, o 11:15

ambiwalentny
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 57
Dołączył(a): 22 stycznia 2004, o 12:59

Postprzez lockoom » 9 lutego 2004, o 15:29

lockoom
Super spec!
Super spec!
 
Posty: 999
Dołączył(a): 30 września 2002, o 19:46

Postprzez LEMUR » 10 lutego 2004, o 16:02

skoro temat umiesciles/as w forum dotyczacym pajaka5 to najlepiej wlasnie zaczac od niego, czyli:
1. sciagnij sobie najnowsza wersje pajaka
2. zainstaluj, uruchom
3. przejrzyj dodane tam helpy i pliki z tutorialami! /jest tez ten podany przez Lockooma


pajak wspomoze cie we wszystkim: podpowie, nauczy, przesle....

ps. a co... jak dzien dobrych humorkow :-)
LEMUR
GURU!
GURU!
 
Posty: 1109
Dołączył(a): 7 listopada 2002, o 21:13

ja tez szukam bardziej cos obrazowego na temat pajaczka!!!

Postprzez roco23 » 10 lutego 2004, o 20:08

roco23
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 lutego 2004, o 19:52

Re: ja tez szukam bardziej cos obrazowego na temat pajaczk

Postprzez lockoom » 10 lutego 2004, o 21:14

Ostatnio edytowano 10 lutego 2004, o 22:18 przez lockoom, łącznie edytowano 1 raz
lockoom
Super spec!
Super spec!
 
Posty: 999
Dołączył(a): 30 września 2002, o 19:46

Postprzez LEMUR » 10 lutego 2004, o 21:38

mysle ze Lockoom wyrazil sie w miare jasno!
Chodzi o to ze masz problem, nie wiesz co i jak zrobic to daj znac! Napewno znajdzie sie ktos kto Ci udzieli odpowiedzi.

poza tym dla uzupelnienia... podgladaj zrodla innych stron - to tez pomaga, wpomagaj sie tutorialami. Do tego podanego przez Lockooma mozna dodac jeszcze kurs Darka Majgiera


ps. odnosnie wzrokowcow. Z badan wynika ze wiekszosc mezczyzn jest wzrokowcami.

a konczac zartem: mezczyzni zakochuja sie oczami, kobiety - uszami
LEMUR
GURU!
GURU!
 
Posty: 1109
Dołączył(a): 7 listopada 2002, o 21:13

dzieki serdeczne za link i za dobre słowo!!!!

Postprzez roco23 » 10 lutego 2004, o 22:32

chcialbym wasze stronki zobaczyc,jezeli mozna. A tak a propo to ja niedługo mam interet i czasami mam problemy zeby cos zauwazyc dla mnie jak na razie to wszystko NOWOSC:)) Dzieki jeszcze raz wam LOCKOOM i LEMUR
roco23
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 lutego 2004, o 19:52

Postprzez sian » 11 lutego 2004, o 10:01

Ekhem,

pozwolę sobie zabrać głos, cobyście roco23 nie myśleli, żem burak skończony.

Ale serio: tak jak napisał lockoom, głównie chodzi o formę. Pisze ktoś pierwszy post i od razu żądania - i na maila mu wysłać odpowiedź. Mam napisać rozprawkę i mu wysłać. Kpina.

Każdy z nas (przynajmniej ja) dochodził latami do wiedzy, którą ma. I chcemy się tą wiedzą dzielić, w miarę wolnego czasu, ale nie w taki sposób. Troszkę szacunku - napisz jaki masz problem, poproś o pomoc a ktoś Ci jej na pewno udzieli. Poza tym nasz czas też nie jest z gumy (większość pracuje, studiuje i jeszcze zajmuje się tworzeniem stron - niektórzy (np. ja :)) jeszcze mają rodzinę, o którą też trzeba zadbać). Postaraj się znaleźć odpowiedź sam, a dopiero jak nie poradzisz sobie - pisz. Gwarantuję, że większość problemów jesteś w stanie rozwiązać samodzielnie - informacji w necie jest mnóstwo - od czego są wyszukiwarki? A jak już sobie żywcem nie radzisz - wtedy pisz, ale staraj się sformułować problem zwięźle, konkretnie i jasno, żebyśmy nie musieli spędzać połowy dnia na zgadywanie o co Ci chodziło. I będzie git - na pewno ktoś Ci pomoże.

A jak widzę taki post jaki zapoczątkował ten temat, to mnie krew zalewa - gościu nie zadał sobie minimum trudu a czeka na gotowce i to jeszcze na maila mu wysłać - nie chce mu się nawet zaglądnąć na forum. Bezczelność w czystej formie.

Stąd moja reakcja.
sian
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 358
Dołączył(a): 2 listopada 2002, o 09:05


Powrót do HTML i tworzenie stron WWW

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron