Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

wycena serwisu - PILNE!!!

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom związanym z tworzeniem serwisów z wykorzystaniem zaawansowanych technologii takich jak PHP, Perl, mySQL, ASP, CGI, XML, itp.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

wycena serwisu - PILNE!!!

Postprzez grekk » 27 czerwca 2004, o 21:36

Potrzebuję jak najszybciej aby ktos podal mi orientacyjną cenę jaką mogę zarzadać od klienta za wykonaną prze mnie aptekę leków bez recepty http://156.17.231.18:8080/esculap/index.php login:1234, haslo:1234. Nie mam pojecia w jakich granicach balansuja ceny za podobne serwisy a nie chcialbym popelnic gafy ani zrobic z siebie frajera:).
P.S.
Sklepik w obecnej chwili stoi na uzyczonym mi serwerze z tego wzgledu moze byc niedostepny zwlaszcza w godzinach ranych:).
grekk
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 czerwca 2004, o 21:25

Postprzez fredzio » 5 lipca 2004, o 00:19

fredzio
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 91
Dołączył(a): 10 maja 2004, o 21:23

Postprzez TheeL » 26 sierpnia 2004, o 23:39

TheeL
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 sierpnia 2004, o 23:09

Postprzez DrivX » 7 września 2004, o 13:51

Ja wizytówki robię za 50zł. Jeżeli stronka jest nieco bardziej rozbudowana, animacje, grafika, większa nawigacja, liczniki, księgi gości itp. itd. to biorę do 200zł. Natomast jeśli muszę robić jakąś większą bazę danych, gdzie wszystko trzeba dokładnie przemyśleć, przeanalizować, a potem spędzić ładnych parę dni nad kodem, to cena zaczyna się od 500zł. Jeszcze trzeba pamiętać o możliwościach klienta...
DrivX
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 września 2004, o 10:38


Powrót do PHP, Perl, SQL, CGI, XML...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron