Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Co robicie gdy macie dość?

Forum dyskusyjne, na którym można dyskutować na wszelkie tematy, których nie dotyczą pozostałe fora. Do testów proszę używać forum testowego. Proszę już nie zgłaszać stron do oceny. Za dużo było spamu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Co robicie gdy macie dość?

Postprzez DEXTER:) » 11 maja 2005, o 11:18

Na pewno większości z Was zdarzyło się siedzieć 6+ godzin nad jedną rzeczą, niektórzy mają tak codziennie. Najgorzej jest gdy tworzę coś nowego i muszę nieustannie myśleć i kombinować.

Interesuje mnie co robicie, gdy zamiast kodu widzicie zajączki, zamiast echo piszecie cout, gdy utkniecie nad problemem zsumowania dwóch wartości :D Wiem że to skrajność, która mi się może 1-2 razy w życiu zdarzyła, ale wiecie o co mi się rozchodzi :wink:


Osobiście od dawna stosuję niezawodny sposób, JOGGING :idea: Wskakuje w dresik, szybka rozgrzeweczka i robię ze 3 km w koło osiedla :) Potem prysznic i jak siadam przy kompie to mnie rozsadza od nowych pomysłów i chęci do pracy. Patrząc na kod który wymociłem przez ostatnie 30 min pracy, po głowie chodzi mi: "co za idiota to napisał :idea:" :wink:
DEXTER:)
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 14 lipca 2004, o 11:27

Co robicie gdy macie dość?

Postprzez Emil0076 » 11 maja 2005, o 17:51

Emil0076
Jestem tu już dłuższą chwilę
Jestem tu już dłuższą chwilę
 
Posty: 148
Dołączył(a): 12 grudnia 2004, o 16:26

Co robicie gdy macie dość?

Postprzez Ufol88 » 15 czerwca 2005, o 22:09

Ufol88
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 czerwca 2005, o 18:25


Powrót do Offtopic czyli tematy niezwiązane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron