Navigation:  »No topics above this level«

Wprowadzenie do Recover My Photos

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Recover My Photos | Polski V4

___________________________________________________

Wprowadzenie:

image1

Większość aparatów cyfrowych nie usuwa plików zdjęć z kart pamięci, gdy są one usuwane lub używana jest komenda formatowania. Jeśli Twoja karta pamięci jest uszkodzona i urządzenie wyświetla komunikat "Karta nie jest sformatowana. Czy chcesz sformatować teraz?" to odzyskanie zdjęć nadal jest możliwe. "Recover My Photos" przeszuka kartę pamięci na bardzo niskim poziomie i wyświetli usunięte zdjęcia, które można odzyskać.

"Recover My Photos" współpracuję z wieloma typami bezpośrednich połączeń z aparatami, dla których udostępniana jest litera dysku w komputerze. Jeśli Twój aparat nie jest wyświetlany w postaci nowej litery dysku, możesz użyć czytnika kart.

"Recover My Photos" jest szybki w działaniu i prosty w użyciu. Do korzystania z niego i odzyskiwania zdjęć nie są potrzebne żadne techniczne umiejętności. Umożliwia odzyskiwanie zdjęć, filmów, muzyki z kart compact flash, smart media, secure digital i innych kart pamięci lub urządzeń przechowywania danych, np. dysku twardego.

Program działa na zasadzie WYSWIYG: co widzisz, to dostajesz. Każde utracone zdjęcie, które widzisz jako możliwe do odzyskania w bezpłatnej wersji testowej może być z łatwością odzyskane i zapisane w wybranym miejscu na Twoim komputerze, po nabyciu klucza aktywacyjnego. Klucz aktywacyjny udostępniany jest tuż po opłaceniu zamówienia. Należy pamiętać, aby odzyskiwane pliki zapisywać zawsze w innym miejscu niż nośnik lub dysk, z którego były odzyskiwane.

Program umożliwia odzyskiwanie plików wielu różnych typów, jak na rysunku poniżej:

image7

--------------------------------------------------------------------------------

© Copyright GetData 2010

Data Recovery Software | www.creamsoft.com/odzyskiwanie-danych/recover-my-photos/