Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 11 maja 2024, o 13:27

Nowości Nowości na Inne nasze programy

Mapa strony Inne nasze programy » Dział : Inne nasze programy

Galernik, SpamRebel, Mezzmo, Download Studio, Recover My Files / Photos, programy AVS Audio / Video Converter / Editor i inne.

rejestracja

Więcej : rejestracja | Wyświetlone : 9893 | Odpowiedzi : 3


Śmieciarek a Opera

Witam,

Zainstalowałem sobie wersję testową Śmieciarka 1.2. Od dłuższego czasu walczę z konfiguracją Śmieciarka i klienta poczty w Operze i do tej pory nie odniosło to skutku.

Pozostałe programy:
Firewall: Sygate Personal Firewall 5.6 build 2808
Antywirus: AVG Free Edition 7.1.371

Śmieciarek jest dopuszczony na firewallu do łączenia się z Internetem.
W ustawieniach skanera antywirusowego dla POP3 używany jest port 10110.

Próbowałem już wielu kombinacji (na dwóch kontach pocztowych - na Interii i Tlenie). Niby ...
Więcej : Śmieciarek a Opera | Wyświetlone : 8900 | Odpowiedzi : 2


Kilka uwag

Witam,
Mam kilka uwag, co do Galernika.

1. Opcja "Nie przetwarzaj ponownie tych samych obrazkow" chyba nie dziala. Chyba, gdyz nie jestem pewien, czy jej dzialanie ma polegac na tym, ze obrazki raz obrobione w zapisanej galerii nie beda ponownie przetwarzane. W pomocy nie znalazlem o tym ani slowa.

2. Publikowanie troszke szwankuje. Wydaje mi sie, ze problem lezy w pomijaniu plikow juz bedacych na serwerze. Jesli raz uzyje tej opcji, to kolejne proby publikacji ...
Więcej : Kilka uwag | Wyświetlone : 10103 | Odpowiedzi : 6


Kompresja i znak wodny

Więcej : Kompresja i znak wodny | Wyświetlone : 6815 | Odpowiedzi : 1


Brak jednego szablonu

Czy można jakoś otrzymać szablon niebiesko-złoty? Po zainstalowaniu wersji testowej brak takowego :(
Więcej : Brak jednego szablonu | Wyświetlone : 6604 | Odpowiedzi : 2


Wesołych Świąt!

W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia oraz Nowym Rokiem chcielibyśmy życzyć Tobie spędzenia tego szczególnego okresu w rodzinnej, ciepłej atmosferze, a nadchodzący rok 2006 niech przyniesie Ci wiele miłych chwil spędzonych niekoniecznie przy komputerze.
Obrazek
Z okazji tego szczególnego okresu proponujemy Ci również 15% rabatu na dowolny program z naszej oferty. Aby wykorzystać rabat, należy wejść na stronę naszego sklepu online, dodać wybrany program do koszyka, a po wciśnięciu przycisku ZAMÓW TERAZ, wpisać hasło ...
Więcej : Wesołych Świąt! | Wyświetlone : 7515 | Odpowiedzi : 0


Prośba o nowy szablon

1.Proszę o przygotowanie zwykłego najprostrzego szablonu bez dodatków w postaci grafiki, kolorów - tylko ramki na zdjęcia i przycicki nawigacyjne.
2. W pajączku po zainstalowaniu Galernika po naciśnięciu przycisku Kreator grafiki otwiera się Galernik - niekoniecznie jest mi to potrzebne.( jestem bardzo początkującym użytkownikiem Waszych programów).
Więcej : Prośba o nowy szablon | Wyświetlone : 5752 | Odpowiedzi : 1




Kontur dwukolorowy czyli grafika dla WAP

Autor: Grzybek
Artykuł z dnia Piątek, 03 Styczeń, 2003 - 21:57

Jak przygotować obrazek do wyświetlania na urządzeniu bezprzewodowym typu palmtop lub telefonie komórkowym lub zasymulować taki rodzaj grafiki?

Weźmy np. taki odręczny rysunek.

Obrazek

Jak go wstępnie przystosować, nie bawiąc się w mozolne "dziubdzianie" każdego piksla. Oczywiście musimy na początku wiedzieć o jakie urządzenie, a właściwie o jaki rozmiar wyświetlacza chodzi.

W większości programów graficznych jest odpowiednik photoshopowego polecenia Image -> Adjust -> Treshold... ...
Więcej : Kontur dwukolorowy czyli grafika dla WAP | Wyświetlone : 6575 | Odpowiedzi : 0


Rozbłyśnij Guziczku!

Autor: Grzybek
Artykuł z dnia Niedziela, 15 Grudzień, 2002 - 01:18

Sposób przygotowania świecącego przycisku za pomocą Photoshopa i ImageReady.

Przygotowałem przycisk w PS (obrazek 75 x 18 px, rozdz. 72 dpi) za pomocą niebieskiej warstwy z dwoma efektami: Bevel and Emboss z ustawieniami: Style: Inner Bevel; Size: 4; Soften: 2; Shading: Angle: -35, Altitude: 40, Lloss Contour: Cone;

Gradient Overlay z ustawieniami: Blend Mode: Screen, Style: Linear od góry na dół, Opacity (Krycie efektu) ...
Więcej : Rozbłyśnij Guziczku! | Wyświetlone : 6035 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron