Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 20:10

Nowości Nowości na Inne nasze programy

Mapa strony Inne nasze programy » Dział : Inne nasze programy

Galernik, SpamRebel, Mezzmo, Download Studio, Recover My Files / Photos, programy AVS Audio / Video Converter / Editor i inne.

Więcej szablonów

Witam, czy moze na w internecie sagdzies zamieszczone dodatkowe szblony do tego programu?? Jesli nie to czy firma CreamSoftware planuje stworzyć jakiś dodatek z szablonami??
Więcej : Więcej szablonów | Wyświetlone : 8227 | Odpowiedzi : 3


Propozycja2

Chciałbym zaproponować coś czego mi brakuje w Supełku : Chciałbym aby w trakcie tworzenia nowego zadania program pytał do kiedy jest ono ważne (data ważności) czyli kiedy na stać się nieaktywne lub ewentualnie usunięte. Ważne jest to wtedy gdy ma się ustawionych dużo zadań i trzeba je usuwać ręcznie. Np: Chcę aby mi program przypominał w niedzielę abym np. spakował plecak dajmy na to :) ale tylko ...
Więcej : Propozycja2 | Wyświetlone : 9910 | Odpowiedzi : 2


Dodawanie opisów z plików txt

Więcej : Dodawanie opisów z plików txt | Wyświetlone : 6711 | Odpowiedzi : 1


Fikcyjne zatrzymanie operacji

Więcej : Fikcyjne zatrzymanie operacji | Wyświetlone : 7159 | Odpowiedzi : 0


Jak stworzyć nowy schemat galeri?

Więcej : Jak stworzyć nowy schemat galeri? | Wyświetlone : 20873 | Odpowiedzi : 14


Podpisy pod zdjęciami

Witam, w jednym z postow przeczytałem, że pytanie, które chcialbym zadac juz bylo. Ale nie moge znaleźć na nie odpowiedzi, więc pytam....
Galernika chcialbym uzyć do prezentacji moich produktów, więc pod każdym zdjęciem powiększonym potrzebowalbym dodać opis produktu i jego parametry. Dotychczas wpisuję to do podpisu obrazka. W efekcie treść ta wyswietla się w "dymku" po najechaniu kursorem, ale nie pod zdjęciem. Czy coś robię nieprawidlowo? Również, jak w jednym z postów sugerowano, chcialbym każde ...
Więcej : Podpisy pod zdjęciami | Wyświetlone : 24431 | Odpowiedzi : 7


Mam problem z notatkami!

Więcej : Mam problem z notatkami! | Wyświetlone : 6571 | Odpowiedzi : 0






Galeria z pokazem slajdów

Więcej : Galeria z pokazem slajdów | Wyświetlone : 7195 | Odpowiedzi : 1


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron