Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 29 kwietnia 2024, o 16:23

Nowości Nowości na Inne nasze programy

Mapa strony Inne nasze programy » Dział : Inne nasze programy

Galernik, SpamRebel, Mezzmo, Download Studio, Recover My Files / Photos, programy AVS Audio / Video Converter / Editor i inne.

Wygląda na bardzo dobre narzędzie

Bardzo szybko i sprawnie, a co ważne - intuicyjnie (bez czytania pomocy) zrobiłem próbną galerię.
Takiego narzędzia mi brakowało !!
Kupuję !

Moja próbka na tigrisunion.com w kronice - galeria RTF Marl 2005.
Obok - są tam moje próby zrobienia galerii w FotoOffice3 GDaty, które sobie wcale tak nie chwalę. W ostatniej mej galerii tego tak chwalonego i nagradzanego programu nie wykazał on się nie zmieniając nawet dużych liter w nazwach zbiorów(co sam spowodował ...
Więcej : Wygląda na bardzo dobre narzędzie | Wyświetlone : 26894 | Odpowiedzi : 21


GALERNIK NxG - Nowy program!

Obrazek
Z wielką przyjemnością oddajemy do Twoich rąk nasz najnowszy program, który nazwaliśmy Galernikiem. Nazwa programu sugeruje jego zastosowanie. Jest to bowiem sprytne narzędzie do tworzenia i publikowania w sieci Internet galerii zdjęć: http://www.creamsoft.com/galernik/

Jest to dojrzały i bardzo dobrze przetestowany program, gdyż pracowaliśmy nad nim od ponad dwóch lat. Tworząc Galernika staraliśmy się zaspokoić potrzeby tych osób, które chcą szybko i łatwo utworzyć galerię, jak i tych, którzy ...
Więcej : GALERNIK NxG - Nowy program! | Wyświetlone : 5291 | Odpowiedzi : 0


Propozycja

Więcej : Propozycja | Wyświetlone : 9288 | Odpowiedzi : 4


kalendarz i zadania

Więcej : kalendarz i zadania | Wyświetlone : 7232 | Odpowiedzi : 2


Strona kodowa

Od dawana uzywam Pająka 2000 i jest OK .... do momentu gdy chce zrobić strone z innym sposobem kodowania .... kiedyś walczyłem z cyrylicą i jakoś nie potrafiłem tego ustawić ... teraz z UTF-8 ....

Jak ustawić Pająka 2000 by dobrze kodował teksty w UTF-8 ??
Więcej : Strona kodowa | Wyświetlone : 6604 | Odpowiedzi : 1


Firefox - dodatkowe narzędzie

Pajączek 2000 nie znajduje w systemie Firefoxa; dodany ręcznie nie wyświetla strony :cry:. Chcę dodać go do ustawień by móc używać do wywoływania podglądu edytowanych dokumentów - czy jest to możliwe? (wiem, że kiedy pajączek 2000 powstawał to o Firefoxie nikt nie słyszał :wink: ale...)
Zainstalowana kontrolka MozillaControl16.exe nic nie pomogła.
Proszę o pomoc.
Więcej : Firefox - dodatkowe narzędzie | Wyświetlone : 6716 | Odpowiedzi : 1


Pomocy.

Więcej : Pomocy. | Wyświetlone : 12711 | Odpowiedzi : 8


Pytanie.

Więcej : Pytanie. | Wyświetlone : 8910 | Odpowiedzi : 2


Problem Z The Bat 3.0

Mam problem z wysyłaniem poczty w programie The Bat 3.0 prof. Poczta ściąga się bez problemów poprzez śmieciarka, lecz niestety nie mogę wysyłac poprzez SMTP. Nie zmieniałem żadnych ustawien, program Śmieciarek skonfigurowałem zgodnie z wskazówkami ( Serwwer POP3 127.0.0.1 i separator: w nazwie użytkownika) nie mam właczonej autoryzacji SMTP, sciągałęm wczesniej pocztę na zwykłaych portach bez problemu, lecz teraz mi wyskakuje error że mam ustawić uwierzytelnianie. Po odpowiednich zabiegach dalej nie mogę ściągnąć poczty anie ...
Więcej : Problem Z The Bat 3.0 | Wyświetlone : 10296 | Odpowiedzi : 4




 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron