Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 10:22

Nowości Nowości na cream.software forum

Mapa strony cream.software forum » Dział : cream.software forum

Rozmowy na temat oprogramowania i technologii

Konfiguracja SpamRebel

Proszę o pomoc internautów w prawidłowym skonfigurowaniu SpamRebel. Mam zainstalowanego Thunderbirda v 10.0.2 i Avast Internet Security (AIS) v 6.0.1367.
Skonfigurowałem SpamRebel (SR) zgodnie z instrukcją i dalej nie mogę już sobie poradzić. proszę o pomoc.
Mój Thunderbird łączy się z portem 127.0.0.1 ale nie czyta wiadomości. SpamRebel też nie odbiera żadnej wiadomości.
Próbowałem zmienić nr portu serwera w SR z 110 na 123 i też nic.
Dodam jeszcze, że przy starcie kompa wyskakuje okienko ...
Więcej : Konfiguracja SpamRebel | Wyświetlone : 4553 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Dla bardzo początkujących


Statystyki Shoutcast

Witam. Jeżeli źle trafiłem z tematem to przepraszam, ale potrzebuje pomocy w związku ze zrobieniem prostych statystyk shoutcast na moja stronę radiowa. Bez żadnych słuchaczy i tytułu piosenki, która aktualnie leci. Chodzi mi tylko i wyłącznie o prezentera i audycje jaką aktualnie powyższy prowadzi. Po więcej informacji zapraszam na gg 31768315, bądź przez mail który znajdziesz pod adresem http://www.reggae-station.xaa.pl/index.html zakładka "kontakt".
Więcej : Statystyki Shoutcast | Wyświetlone : 5944 | Odpowiedzi : 2 | Dział : HTML i tworzenie stron WWW


Problem

Witam, od nie dawna próbuje tworzyć strony www, metodą prób i błędów doszedłem do punktu gdzie potrafię zrobić stronę w notatniku językiem html.

I teraz mam problem, nie wiem co zrobić by moja strona była w "internecie" i inni mogli ją przeglądać. Proszę o podpowiedz bo w tym akurat temacie jestem "bardzo początkujący" z góry dzięki i pozdrawiam ;)
Więcej : Problem | Wyświetlone : 7843 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Dla bardzo początkujących


Glernik a wyświetlanie zdjęć w google

Witam, jestem nowy na forum. Zainteresował mnie Wasz produkt Galernik.
Chciałbym stworzyć galerię produktów która pozwoli na wyświetlanie ich w wyszukiwarkach np google (zakładka Grafika) tak aby jeśli ktoś będzie wyszukiwał np. tort z Kubusiem Puchatkiem to jego zdjęcie będzie widoczne.

Obecnie korzystam z galerii tworzonej w flashu i niestety zdjęć nie widać.
Więcej : Glernik a wyświetlanie zdjęć w google | Wyświetlone : 6292 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Inne nasze programy


Ustawienia - autokorekta

Cześć, mam następujący problem: kiedy z menu "Pisownia" wybieram opcję "Ustawienia autokorekty", wyświetla mi się okienko z ustawieniami edytora i choć przycisk "Pisownia i weryfikacja..." jest aktywny, wyświetlana jest zakładka z ustawieniami ogólnymi. Przy próbie przejścia do "Pisownia i weryfikacja..." bądź "Kolorowanie składni" nadal wyświetlana jest zakładka "Ogólne". Mogę aktywować inne zakładki, np. "Dokumenty", ale próba powrotu do "Pisownia..." lub "Kolorowanie..." nic nie daje - wyświetlana jest zawsze ostatnio wybrana, "zdrowa" grupa opcji. Ten sam ...
Więcej : Ustawienia - autokorekta | Wyświetlone : 5551 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Pajączek 5 NxG


nowe opcje - CTRL+przycisk myszki

Więcej : nowe opcje - CTRL+przycisk myszki | Wyświetlone : 4173 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Pajączek 5 NxG


Gdzie mój post

Witam napisałem wczoraj do Państwa na forum post w sprawie pomocy dla mnie przy programie do robienia stron, dzisiaj chciałem sprawdzić czy na ten post są jakieś odpowiedzi od uczestników forum, lecz niestety nie mogłem go znaleźć i nie wiem czy czasem nie został on usunięty ptrzez moderatorów forum. jeżeli tak się stało to chciąłbym poznać tego przyczynę myślę że nie naruszyłem w żaden sposób regulaminu forum, w przeciwnym wypadku proszę o oświecenie mnie w ...
Więcej : Gdzie mój post | Wyświetlone : 6363 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Inne nasze programy


pasek przycisków listy plików

Mam dosyć trywialny jak mi się zdaje problem, ale nie umiem go sam rozwiązać więc proszę o pomoc. W panelu zasobów po lewej mam "Moje serwisy". Po prawej stronie listingu mam pionowy pasek ikonek. Chciałbym przenieść je na górę, tuż pod napis "Moje serwisy" by były umieszczone poziomo, tak jak na tym ekranie: http://www.egrafik.pl/forum2/pafiledb/u ... 715309.jpg jednak nie dają się one ani przeciągnąć ani nie widzę nigdzie odpowiednich opcji ...
Więcej : pasek przycisków listy plików | Wyświetlone : 3859 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Pajączek 5 NxG


Problem z importem ustawień pasków narzędzi

Zmodyfikowałem sobie w Pajączku (wersja 5.9.6) wygląd głównego paska narzędzi i eksportowałem ustawienia (wszystkie przechowywane w rejestrze). I byłoby wszystko w porządku, gdyby nie to, że potem po dokonaniu kolejnych zmian na paskach importuję te ustawienia, a one niczego mi nie przywracają w wyglądzie pasków, tak jak powinny. Po prostu nie powodują żadnej zmiany, paski pozostają takie same, chociaż potwierdza mi, że zmiany zostały pomyślnie wprowadzone do rejestru. Jest jakiś sposób na to?

Dodam, że ...
Więcej : Problem z importem ustawień pasków narzędzi | Wyświetlone : 7262 | Odpowiedzi : 8 | Dział : Pajączek 5 NxG


Pajączek 5 NxG i Opera

Szukam informacji na temat możliwości wykorzystania Opery jak wewnętrznej przeglądarki w najnowszym Pajączku - da się to, czy nie?
N.
Więcej : Pajączek 5 NxG i Opera | Wyświetlone : 3232 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Pajączek 5 NxG


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron